Фірма «СВІ-Трейд»

Фірма «СВІ-Трейд» була створена в 2015 році. Діяльність фірми направленна на експорт продукції сільського господарства таких як зернові культури пшениця і ячмінь, кукурудзи, соняшникової та ріпакової олії. Так само «СВІ-Трейд» займається продажем і експортом паливної гранули пеллети з лушпиння соняшника.

 

«СВІ-Трейд» динамічно розвивається фірма яка дотримується наступних принципів: порядність, обов'язковість, пунктуальність, відповідальність, надійність, прозорість. На думку фірми, якість даних принципів визначає рівень її професіоналізму, що в свою чергу забезпечує безпечну діяльність як самої фірми так і для її партнерів.

 

«СВІ-Трейд» полягає в партнерських відносинах з аграрними господарствами і елеваторами свого краю, що дає можливість виконувати замовлення досить великих обсягів, а близьке розташування до Торговому Порту Маріуполь дозволяє справлятися із замовленнями в стислі терміни.

 

«СВІ-Трейд» сучасна організація яка по мимо класичних сельхоз товарів продає і експортує паливну гранулу пеллету, ринок якої досить молодий і перспективний не лише для України, але й для Європи.

 

«СВІ-Трейд» завжди готова до різнобічного співробітництва з фірмами резидентами України і зарубіжними представниками бізнесу. Бажання фірми «СВИ-Трейд» до співпраці дозволяє отримати вигідні умови співпраці обом сторонам.